• Gizlilik ve Güvenlik


  blacksilver.com.tr’i ziyaret etmek için herhangi bir kişisel bilginizi vermeniz gerekmez, ancak üye olmak ve alışveriş yapmak için bazı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

  Black Silver, blacksilver.com.tr’de verdiğiniz kişisel bilgilerin gizliliğine saygılıdır, bu bilgileri üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşmaz.

  blacksilver.com.tr’den alışveriş yapılan bilgisayarların IP adresleri, yaşanabilecek yasadışı bir durumda, yasal mercilere iletilmek üzere kayıt altında tutulur.

  blacksilver.com.tr’de alışveriş güvenliği 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü ile sağlanmaktadır. Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir standart olan SSL Protokolü sayesinde, alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, blacksilver.com.tr’den bağımsız olarak şifrelenerek, güvenli olarak bankanızın sanal pos sistemine iletilir.

  Black Silver, blacksilver.com.tr’de bazı dönemlerde üyelerine kampanyalar, yeni ürünler hakkında bilgilendirme yapabilir. Bu bilgilendirmeyi alıp almamak üyenin isteğine bağlıdır. Hesap Bilgileri bölümünden bu seçim yapılabilir.

  blacksilver.com.tr’ye üye olup alışveriş yaptığınızda, yukarıda yazılı hüküm ve koşulları kabul edilmiş sayılırsınız.

  ,